Limuzinų nuoma yra žinoma paslauga ne tik Vilniuje bet ir visoje Lietuvoje. Iš gausybės siūlomų limuzinų modelių visame pasaulyje vis labiau populiarėja Chrysler 300C markės limuzinai. Vos pažvelgus į prabanga ir paprastumu dvelkiantį Chrysler 300C limuziną, kyla noras juo pasivažinėti, o įsikūrus salone ant oda apmuštų sėdynių su galinga audio ir video aparatūra – pasimiršta kelionės tikslas.

Mūsų siūlomi limuzinai:
1. Baltos spalvos lambo doors Chrysler 300C limuzinas - šiuolaikiškas ir įspūdingas!
2. Baltos spalvos Chrysler 300C limuzinas - Jūs liksite sužavėti!
3. Šampano spalvos Chrysler 300C limuzinas - elegantiškas išskirtinis dizainas!
4. Juodos spalvos Chrysler 300C limuzinas - visiems Jūsų gyvenimo atvėjams!

Nuomojamų Chrysler limuzinų pasiūla - kiekvieno skoniui. Jūs galite išsirinkti automobilio spalvą, limuzino baro ir apšvietimo dizainą. Limuzine vienu metu gali važiuoti iki 12 asmenų, o tai ypač vertinama norint praleisti laika su didele kompanija. Šalto šampano butelis - beveik nei vienas gimtadienis, vakarėlis su draugais ar įmonės renginys neapsieina be šios neatsiejamos šventės dalies, todėl Jūsų patogumui kiekviename limuzine yra įrengtas įdomaus dizaino baras su specialiais laikikliais taurėms ir stiklinėms.

Limuzinų nuoma Vilniuje - paslauga, kuri padės Jums ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir aplankyti nemažai gražių ir įdomių vietų. Vilniaus senamiestis, Rotušės aikštė, Katedros aikštė, Tauro kalnas, Trijų Kryžių kalnas, Subačiaus apžvalgos aikštelė, Naujosios Vilnios skardis, Belmontas, bei daugybė kitų gražių vietų, kurias galima vardinti ir vardinti - Jūs galite ten nuvažiuoti su draugais ar giminaičiais, su mylimu žmogumi ar įmonės bendradarbiais - kaip visada, Jums padės Chrysler limuzinas.

Pasirinkite iš gausybės galimų laisvalaikio praleidimo būdų mūsų siūlomą paslaugą ir pasinaudokite limuzinų nuoma Vilniuje - tai yra romantiškas vakaras dviese, nepakartojamas laiko praleidimas su draugų kompanija, nepamirštomi įspūdžiai ilgiems prisiminimams.

Kitos limuzinų nuomos paslaugos:

Limuzinų nuoma vestuvėms
Limuzinų nuoma mergvakariams
Limuzinų nuoma bernvakariams
Limuzinų nuoma gimtadieniams
Limuzinai šimtadieniams
Limuzinai išleistuvėms
Limuzinas pasitikimui iš gimdymo namų
Limuzinas pasitikimui iš Vilniaus oro uosto

Limuzinu nuoma Vilniuje
Prabangus automobiliai